eshop

Ocenění vín - archiv

Dosažená ocenění vín v roce 2013

Salón vín ČR 2013

Ryzlink rýnský výběr z hroznů 2011  

Vinum Juvenale 2012

Irsai Oliver moravské zemské víno 2012 vítěz kategorie
Cuvée VZ+TČ pozdní sběr 2012 vítěz kategorie
Grapes Pink (FR+MP) moravské zemské víno 2012 vítěz kategorie
Frankovka - rosé pozdní sběr 2012 vítěz kategorie
Veltlínské zelené pozdní sběr 2012 zlatá medaile
Grapes Blanc moravské zemské víno 2012 zlatá medaile
Cuvée Nouveau pozdní sběr 2012 zlatá medaile
Zweigeltrebe - rosé pozdní sběr 2012 zlatá medaile

Víno Bojnice 2013

Rulandské bílé pozdní sběr 2012 stříbrná medaile
Cuvée No.139 moravské zemské víno 2012 stříbrná medaile

Vinařské Litoměřice 2013

Tramín červený pozdní sběr 2012 zlatá medaile
Chardonnay pozdní sběr 2012 stříbrná medaile

Jarovín rosé 2013

Grapes Pink (FR+MP) moravské zemské víno 2012 stříbrná medaile
Zweigeltrebe - rosé pozdní sběr 2012 zlatá medaile

Cuvée Ostrava 2013

Cuvée VZ+TČ pozdní sběr 2012 vítěz kategorie
Cuvée Nouveau pozdní sběr 2012 zlatá medaile
Grapes Blanc (RV+MM) moravské zemské víno 2012 stříbrná medaile

Valtické vinné trhy 2013

Grapes Pink (FR+MP) moravské zemské víno 2012 diplom
Grapes Blanc (RV+MM) moravské zemské víno 2012 diplom
Veltlínské zelené pozdní sběr 2012 zlatá medaile
Ryzlink rýnský pozdní sběr 2012 diplom
Chardonnay pozdní sběr 2012 zlatá medaile
Irsai Oliver moravské zemské víno 2012 stříbrná medaile

Grand Prix Austerlitz 2013

Ryzlink rýnský pozdní sběr 2012 stříbrná medaile
Grapes Pink (FR+MP) moravské zemské víno 2012 stříbrná medaile
Rulandské bílé pozdní sběr 2012 bronzová medaile

Festwine 2013

Veltlínské zelené pozdní sběr 2012 zlatá medaile
Cuvée No.139 moravské zemské víno 2012 zlatá medaile
Rulandské bílé pozdní sběr 2012 stříbrná medaile
Ryzlink rýnský výběr z hroznů 2012 stříbrná medaile

Národní soutěž vín - podoblast Mikulovská 2013

Grapes Pink (FR+MP) moravské zemské víno 2012 zlatá medaile
Cuvée No.139 moravské zemské víno 2012 stříbrná medaile
Zweigeltrebe - rosé pozdní sběr 2012 zlatá medaile
Ryzlink rýnský výběr z hroznů 2012 zlatá medaile
Chardonnay pozdní sběr 2012 zlatá medaile
Veltlínské zelené pozdní sběr 2012 zlatá medaile

Král vín ČR 2013

Veltlínské zelené pozdní sběr 2012 stříbrná medaile
Cuvée VZ+TČ pozdní sběr 2012 bronzová medaile
Zweigeltrebe - rosé pozdní sběr 2012 bronzová medaile

Víno Zahrady Čech 2013

Grapes Pink (FR+MP) morvaské zemské víno 2012 zlatá medaile
Grapes Blanc (RV+MM) moravské zemské víno 2012 zlatá medaile
Zweigeltrebe - rosé pozdní sběr 2012 stříbrná medaile
Cuvée VZ+TČ pozdní sběr 2012 zlatá medaile

 

Dosažená ocenění vín v roce 2012

Vinum Juvenale 2011

Cuvée VZ+CH pozdní sběr 2011 zlatá medaile

Salón vín ČR 2012

Ryzlink vlašský moravské zemské víno 2010  

Grand Prix Vinex 2012

Ryzlink vlašský moravské zemské víno 2010 stříbrná medaile
Chardonnay výběr z hroznů 2010

zlatá medaile

Veltlínské zelené pozdní sběr 2009 stříbrná medaile
Müller Thurgau moravské zemské víno 2009 stříbrná medaile
Tramín červený moravské zemské víno 2008 stříbrná medaile

Víno Bojnice 2012

Modrý Portugal - rosé pozdní sběr 2011 zlatá medaile
Ryzlink rýnský výběr z hroznů 2011 stříbrná medaile
Cuvée VZ+TČ pozdní sběr 2011 stříbrná medaile
Zweigeltrebe - klaret pozdní sběr 2011 bronzová medaile
Cuvée No.138 moravské zemské víno 2011 bronzová medaile
Ryzlink vlašský kabinetní víno 2011 bronzová medaile

Vinařské Litoměřice 2012

Rulandské šedé výběr z bobulí 2011 zlatá medaile
Ryzlink rýnský výběr z hroznů 2011 stříbrná medaile

Jarovín rosé 2012

Grapes Pink moravské zemské víno 2011 stříbrná medaile
Zweigeltrebe - klaret pozdní sběr 2011 bronzová medaile

Cuvée Ostrava 2012

Cuvée VZ+TČ pozdní sběr 2011 zlatá medaile
Cuvée No. 138 moravské zemské víno 2011 zlatá medaile
Grapes Pink moravské zemské víno 2011 zlatá medaile

Valtické vinné trhy 2012

Grapes Pink moravské zemské víno 2011 zlatá medaile
Grapes Blanc moravské zemské víno 2011

bronzová medaile

Cuvée VZ+CH pozdní sběr 2011 diplom
Ryzlink rýnský výběr z hroznů 2011 diplom
Chardonnay výběr z hroznů 2011 diplom

Weinparade Poysdorf 2012

Chardonnay výběr z hroznů 2011 zlatá medaile
Grapes Pink moravské zemské víno 2011 stříbrná medaile
Frankovka - rosé pozdní sběr 2011 stříbrná medaile
Tramín červený výběr z hroznů 2011 stříbrná medaile
Grapes Blanc moravské zemské víno 2011 stříbrná medaile
Muškát moravský moravské zemské víno 2011 stříbrná medaile

 Festwine 2012

Veltlínské zelené kabinetní víno 2011 stříbrná medaile
Grapes Blanc moravské zemské víno 2011 stříbrná medaile
Frankovka - rosé pozdní sběr 2011 stříbrná medaile
Ryzlink vlašský kabinetní víno 2011 stříbrná medaile
Chardonnay výběr z hroznů 2011 zlatá medaile

 

Dosažená ocenění vín v roce 2011

Grand Prix Vinex 2011

Muškát moravský pozdní sběr 2009 zlatá medaile
Chardonnay výběr z hroznů 2009 vítěz kategorie

Perla vinic 2011

Malvasia (VČR) moravské zemské víno 2009  
Ave rose moravské zemské víno 2009  

Jarovín rosé 2011

Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2010 zlatá medaile

Vinum Juvenale 2010

Ryzlink vlašský moravské zemské víno 2010 vítěz kategorie
Chardonnay výběr z hroznů 2010

vítěz kategorie

Cuvée VZ+TČ pozdní sběr 2010 vítěz kategorie
Zweigeltrebe rosé pozdní sběr 2010 vítěz kategorie
Grapes Pink (MP+FR) mor.zem.víno 2010 zlatá medaile

Národní soutěž vín mikulovské vinařské podoblasti 2011

Chardonnay výběr z hroznů 2010 stříbrná medaile
Veltlínské zelené - barr. moravské zemské víno 2007 stříbrná medaile
Tramín červený moravské zemské víno 2008 stříbrná medaile
Rulandské šedé pozdní sběr 2010 bronzová medaile
Ryzlink vlašský moravské zemské víno 2010 zlatá medaile
Müller Thurgau moravské zemské víno 2009 stříbrná medaile

Král vín ČR 2011

Cuvée VZ+TČ pozdní sběr 2010 čtyři korunky
Grapes Pink (MP+FR) moravské zemské víno 2010 čtyři korunky
Chardonnay výběr z hroznů 2010 čtyři korunky
Ryzlink vlašský moravské zemské víno 2010 čtyři korunky
Tramín červený moravské zemské víno 2008 tři korunky

Weinparade Poysdorf 2011 (Rakousko)

Veltlínské zelené kabinetní víno 2005 stříbrná medaile
Cuvée No. 137 moravské zemské víno 2007 stříbrná medaile
Grapes Blanc (MT+RV) moravské zemské víno 2007 zlatá medaile

Valtické vinné trhy 2011

Cuvée VZ+TČ pozdní sběr 2010  stříbrná medaile
Ryzlink vlašský moravské zemské víno 2010  diplom

Vinařské Litoměřice 2011

Modrý Portugal rose kabinetní víno 2010  zlatá medaile
Tramín červený moravské zemské víno 2008  zlatá medaile

Víno Bojnice 2011

Ryzlink vlašský pozdní sběr 2009 bronzová medaile
Ave klaret moravské zemské víno 2009 bronzová medaile
Cuvée SZ+RB moravské zemské víno 2009 bronzová medaile

Salón vín ČR 2011

Chardonnay výběr z hroznů 2009  
Zweigeltrebe rose moravské zemské víno 2008  
Frankovka rose jakostní víno 2009  

 

Dosažená ocenění vín v roce 2010

Vinum Juvenale 2009

Muškát moravský pozdní sběr 2009 zlatá medaile
Frankovka - rose pozdní sběr 2009 zlatá medaile

Salon vín ČR 2010

Chardonnay pozdní sběr 2008  
Ave rose mor.zem.víno 2008  

Grand Prix Vinex 2010

Frankovka - klaret mor.zem.víno 2008 Vítěz kategorie růžových vín

Vinařské Litoměřice 2010

Müller Thurgau pozdní sběr 2009 Stříbrná medaile
Veltlínské zelené pozdní sběr 2009 Zlatá medaile
Tramín červený výběr z hroznů 2009 Zlatá medaile
Grapes Blanc (MM+RV) mor.zem.víno 2009 Stříbrná medaile
Grapes Pink (ZW rose+FR rose) mor.zem.víno 2009 Stříbrná medaile

Valtické vinné trhy 2010

Chardonnay výběr z hroznů 2009 Stříbrná medaile
Muškát moravský pozdní sběr 2009 Stříbrná medaile
Tramín červený výběr z hroznů 2009 Bronzová medaile
Frankovka - rose pozdní sběr 2009 Zlatá medaile
Grapes Pink (ZW rose+FR rose) mor.zem.víno 2009 Diplom
Modrý Portugal rose kabinetní víno 2009 Diplom

Weinparade Poysdorf 2010 (Rakousko)

Rulandské šedé pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Muškát moravský mor.zem.víno 2008 Stříbrná medaile
Müller Thurgau mor.zem.víno 2008 Stříbrná medaile
Rulandské bílé pozdní sběr 2008 Zlatá medaile
Zweigeltrebe - rose kabinetní víno 2008 Stříbrná medaile
Sylvánské zelené pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile
Ryzlink vlašský mor.zem.víno 2008 Zlatá medaile
Modrý Portugal - rose pozdní sběr 2008 Stříbrná medaile

Prague Wine Trophy 2010

Zweigeltrebe - rose kabinetní víno 2008 Stříbrná medaile

 

Dosažená ocenění vín v roce 2009

Vinum Juvenale 2008

Frankovka - rose kabinetní víno 2008 Vítěz kategorie

Vinalies Internationales 2009 - Paříž

Tramín červený výběr z hroznů 2007 Stříbrná medaile

Grand Prix Vinex 2009

Modrý Portugal - rose pozdní sběr 2007 Vítěz kategorie
Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2007 3.místo v kategorii
Muškát moravský pozdní sběr 2007 Diplom
Chardonnay pozdní sběr 2007 Diplom

Salon vín ČR 2009

Chardonnay pozdní sběr 2007  
Frankovka - rose kabinetní víno 2007  

Perla vinic 2009

Ryzlink vlašský pozdní sběr 2007  

Víno Bojnice 2009 - Slovensko

Veltlínské zelené - barrique pozdní sběr 2005 zlatá medaile
Sylvánské zelené pozdní sběr 2007 stříbrná medaile
Grapes Blanc (MT+RV) mor.zem.víno 2007 bronzová medaile

Víno s Destiláty 2009

Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2007 Zlatý pohár

Winefest 2009

Chardonnay pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Jarovín rosé 2009

Grapes Pink (MP+FR) mor.zem.víno 2008 Zlatá medaile
Frankovka - klaret mor.zem.víno 2008 Bronzová medaile

Valtické vinné trhy 2009

Malvasia (VČR) mor.zem.víno 2008 Zlatá medaile
Veltlínské zelené kabinetní víno 2008 Stříbrná medaile
Ave rose mor.zem.víno 2008 Diplom
Frankovka - rose mor.zem.víno 2008 Diplom
Grapes Pink (MP+FR) mor.zem.víno 2008 Diplom
Sylvánské zelené pozdní sběr 2007 Diplom
Veltlínské zelené mor.zem.víno 2007 Diplom
Veltlínské zelené pozdní sběr 2005 Diplom
Tramín červený výběr z hroznů 2007 Diplom

Decanter World Wine Awards 2009 - Londýn

Muškát moravský pozdní sběr 2007 Diplom
Tramín červený výběr z hroznů 2007 Diplom

Vinné trhy Mikulov 2009

Veltlínské zelené kabinetní víno 2008 Zlatá medaile
Ave rose mor.zem.víno 2008 Zlatá medaile
Muškát moravský pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile
Chardonnay výběr z hroznů 2008 Bronzová medaile

Praque Wine Trophy 2009

Ave rose mor.zem.víno 2008 Zlatá medaile

Festwine 2009

Grapes Blanc mor.zem.víno 2008 Stříbrná medaile

Tokaj 2009 - Slovensko

Muškát moravský pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile
Cuvée TČ+VZ mor.zem.víno 2007 Bronzová medaile

Vinoforum 2009 - Trenčín

Chardonnay pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile
Grapes Pink mor.zem.víno 2008 Stříbrná medaile

Trunk fest 2009 - Slovensko

Grapes Pink mor.zem.víno 2008 Stříbrná medaile
Modrý Portugal - klaret mor.zem.víno 2008 Stříbrná medaile

Grand Prix Austerlitz 2009

Ave rose mor.zem.víno 2008 Bronzová medaile
Veltlínské zelené pozdní sběr 2005 Bronzová medaile

Víno Bratislava 2009

Frankovka rose mor.zem.víno 2008 Stříbrná medaile

 Víno someliérů Horeca 2009 - Bratislava

Frankovka - rose mor.zem.víno 2008 Stříbrná medaile
Grapes Pink mor.zem.víno 2008 Zlatá medaile

 Král vín ČR 2009

Muškát moravský pozdní sběr 2007 Tři korunky
Veltlínské zelené pozdní sběr 2005 Čtyři korunky
Ave rose mor.zem.víno 2008 Tři korunky
Tramín červený výběr z hroznů 2007 Tři korunky
Grapes Pink mor.zem.víno 2008 nominace do Salónu vín ČR
Chardonnay výběr z hroznů 2006 Čtyři korunky
Veltlínské zelené - barrique mor.zem.víno 2007 Tři korunky
Rulandské bílé pozdní sběr 2007 Čtyři korunky

 

Dosažená ocenění vín v roce 2008

Promenáda červených vín

Frankovka - rose kabinetní víno 2007 Zlatá medaile
Modrý Portugal - rose pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile
Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2007 Bronzová medaile

Malá encyklopedie vín

Cuveé VZ+TČ moravské zemské víno 2007 Zlatá medaile
Müller Thurgau pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile
Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile
Rulandské bílé pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile
Chardonnay výběr z hroznů 2006 Stříbrná medaile

Top 77

Chardonnay pozní sběr 2007  
Tramín červený výběr z hroznů 2007  

Vinoforum Ljubljana - Slovinsko

Chardonnay výběr z hroznů 2006 Zlatá medaile
Müller Thurgau pozní sběr 2007 Stříbrná medaile

AWC Vienna - Rakousko

Frankovka - rose kabinetní víno 2007 Stříbrná medaile
Müller Thurgau pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile
Veltlínské zelené kabinetní víno 2007 Bronzová medaile

Perla vinic

Modrý portugal - rose pozdní sběr 2007  
Sylvánské zelené pozdní sběr 2007  
Grapes Blanc moravské zemské víno 2007  
Veltlínské zelené výběr z hroznů 2006  
Chardonnay výběr z hroznů 2006  
Rulandské šedé výběr z hroznů 2006  

Jarovín Rose

Grapes Pink - rose moravské zemské víno 2007 Zlatá medaile

Vinum Juvenale

Muškát moravský pozdní sběr 2007 Vítěz kategorie
Veltlínské zelené kabinet 2007 Zlatá medaile
Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2007 Zlatá medaile
Malvasia (VČR) pozdní sběr 2007 Zlatá medaile
Grapes Pink - rose moravské zemské víno 2007 Zlatá medaile

Salon vín ČR

Veltlínské zelené výběr z hroznů 2006  
Muškát moravský výběr z hroznů 2006  

Valtické vinné trhy

Rulandské šedé pozdní sběr 2005 Stříbrná medaile
Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2007 Diplom
Grapes Pink- rose moravské zemské víno 2007 Diplom
Růžové cuveé moravské zemské víno 2007 Diplom
Chardonnay pozdní sběr 2007 Diplom
Tramín červený výběr z hroznů 2007 Diplom
Veltlínské zelené & Tramín červený pozdní sběr 2007 Diplom
Malvasia (VČR) moravské zemské víno 2007 Diplom
Frankovka - rose kabinetní víno 2007 Diplom
Modrý portugal - rose pozdní sběr 2007 Diplom

Víno-Revue Prague Trophy

Grapes Pink- rose moravské zemské víno 2007 Stříbrná medaile
Frankovka - rose kabinetní víno 2007 Stříbrná medaile

Víno Ljubljana - Slovinsko

Muškát moravský výběr z hroznů 2006 Stříbrná medaile

Grand Prix Vinex

Frankovka - rose výběr z hroznů 2006 2. místo v kategorii růžová vína
Chardonnay výběr z hroznů 2006 Diplom v kategorii od 4 do 45g/l redukovaného cukru
Modrý Portugal - rose výběr z hroznů 2006 Diplom v kategorii růžová vína

Vinařské Litoměřice

Grapes Pink- rose moravské zemské víno 2007 Stříbrná medaile
Veltlínské zelené moravské zemské víno 2007 Stříbrná medaile

Víno-destiláty Praha

Grapes Pink- rose moravské zemské víno 2007 Bronzový pohár

Festwine 2008

Grapes Pink- rose moravské zemské víno 2007 Stříbrná medaile
Müller Thurgau pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile
Rulandské bílé pozdní sběr 2007 Stříbrná medaile

Výstava šampionů Mikulov

Müller Thurgau pozdní sběr 2007 Zlatá medaile
Veltlínské zelené kabinetní víno 2007 Zlatá medaile
Malvasia (VČR) moravské zemské víno 2007 Zlatá medaile

Pardubický festival vína

Modrý Portugal - rose pozdní sběr 2007 Bronzová medaile

 

Dosažená ocenění vín v roce 2007

Vinum Juvenale

Ventlínské červené rané výběr z hroznů 2006 Vítěz kategorie
Frankovka - rose výběr z hroznů 2006 Zlatá medaile

Vinné trhy Valtice

Klaret pozdní sběr 2006 Bronzová medaile
Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2006 Stříbrná medaile
Chardonnay pozdní sběr 2005 Stříbrná medaile
Veltlínské červené rané jakostní 2005 Bronzová medaile
Veltlínské zelené výběr z hroznů 2006 Diplom
Veltlínské zelené pozdní sběr 2005 Diplom
Frankovka - rose výběr z hroznů 2006 Diplom
Modrý Portugal - rose výběr z hroznů 2006 Diplom
Ryzlink vlašský pozdní sběr 2006 Diplom
Růžové cuveé zemské víno 2006 Diplom
Muškát Moravský výběr z hroznů 2006 Diplom
Sylvánské zelené výběr z hroznů 2006 Diplom
Veltlínské červené rané výběr z hroznů 2006 Diplom

Víno-Revue

Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2006 Stříbrná medaile
Modrý Portugal - rose výběr z hroznů 2006 Bronzová medaile
Frankovka - rose výběr z hroznů 2006 Bronzová medaile
Klaret pozdní sběr 2006 Bronzová medaile

Salon vín

Müller Thurgau pozdní sběr 2004  

Vinař roku

Müller Thurgau pozdní sběr 2006 Zlatá medaile
Ryzlink vlašský kabinet 2006 Bronzová medaile
Růžové cuveé zemské víno 2006 Bronzová medaile
Chardonnay pozdní sběr 2005 Bronzová medaile

Le Concours - Francie

Muškát Moravský kabinet 2005 Bronzová medaile

Grand Prix Austerlitz

Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2006 Bronzová medaile

Víno-Destiláty Praha

Veltlínské zelené pozdní sběr 2006 Bronzový pohár

Pardubický festival vín

Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2006 Stříbrná medaile
Frankovka - rose výběr z hroznů 2006 Bronzová medaile
Klaret pozdní sběr 2006 Bronzová medaile

Festwine

Růžové cuveé zemské víno 2006 Bronzová medaile

Jarovín Rosé

Frankovka - rose výběr z hroznů 2006 Šampion
Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2006 Bronzová medaile

Vinoforum

Chardonnay pozdní sběr 2005 Stříbrná medaile
Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2006 Stříbrná medaile

Weinparade - Rakousko

Ryzlink vlašský kabinet 2006 Zlatá medaile
Ryzlink vlašský pozdní sběr 2006 Zlatá medaile

Awc Vienna - Rakousko

Ryzlink vlašský kabinet 2006 Zlatá medaile
Zweigeltrebe - rose pozdní sběr 2006 Zlatá medaile

 

Dosažená ocenění vín v roce 2005

Grand Prix VINEX – vystavena 4 vína

Muškát moravský kabinet 2003 Diplom GP
Müller Thurgau kabinet 2003 Diplom GP

Brusselswineexpo Concours Mondial de Bruxelles 1 víno

Muškát moravský kabinet 2003 Stříbrná medaile

Vinné trhy Pezinok – vystavena 4 vína

Veltlínské zelené barrigue pozdní sběr 2003 Bronzová medaile
Veltlínské červené rané kabinet 2003 Bronzová medaile
Müller Thurgau kabinet 2003 Bronzová medaile
Rulandské šedé pozdní sběr 2004 Bronzová medaile

Valtické vinné trhy – vystaveno celkem 14 vín

Veltlínské zelené barrigue pozdní sběr 2003 Stříbrná medaile
Muškát moravský kabinet 2004 Zlatá medaile
Muškát moravský I kabinet 2003 Diplom
Muškát moravský II kabinet 2003 Diplom
Müller Thurgau pozdní sběr 2004 Bronzová medaile
Rulandské šedé pozdní sběr 2004 Bronzová medaile
Irsay Oliver kabinet 2004 Stříbrná medaile
Irsay Oliver jakostní 2003 Bronzová medaile

VINOFORUM (ve Znojmě) - vystaveno 6 vín

Rulandské šedé pozdní sběr 2004 Stříbrná medaile

Pardubický festival vín - vystaveno 6 vín

Rulandské šedé pozdní sběr 2004 Šampion výstavy

 

Dosažená ocenění vín v roce 2004

Vinum JUVENALE – vystavena 4 vína

Irsai Oliver kabinet 2004 Vítěz kategorie aromatických vín

Dále byla vystavena vína školy na významnějších místních výstavách v roce 2005 s těmito výsledky :

Valtice – šampion výstavy víno RŠ p. s. 2004 (dále 1x ZM, 3xSZ,3xBM)
Mikulov – šampion bílých vín víno VČR p. s. 2004 (2x vítěz odrůdy, 3xD)
Dolní Dunajovice – šampion výstavy víno MT p. s. 2004 (3x vítěz odrůdy, 1xD)
Sedlec – šampion výstavy víno RŠ p. s. 2004 (2x vítěz odrůdy, 2xD)
Charvatská Nová Ves – šampion výstavy víno RŠ p. s. 2004 (2x vítěz odrůdy 1xD)
Nosislav – (2x vítěz odrůdy, 5xD)