• 04
  • 03
  • 02
  • 01

Učitelský sbor

SEZNAM TŘÍD A TŘÍDNÍCH UČITELŮ

1.AA    Ing. Miroslav Jícha

1.AB    PhDr. Petra Manišová

1.PZ     Mgr. Ludmila Marcinčáková

1.N       Ing. Pavla Vandlíková

2.AA    Ing. Miroslav Svoboda

2.AB    Ing. Lubomír Varga

2. PZ    Bc. Jarmila Lechnerová

3.AB    Mgr. Miroslava Pekárková

3.Z       Ing. Miroslava Tomková

4.AA    Ing. Marta Vítková

4.AB    Petr Kolář

 

 

 

PEDAGOGIČTÍ PRACOVNÍCI ŠKOLY

Božena Fialová, mistrová OV

Ing. Martina Habrcetlová, učitel praktické výuky a odborných předmětů – SP, UP, ZOZ

Ing. Petr Hřebačka, učitel odborných předmětů – SZ, MV, IP

Mgr. Ivana Hřibová, vedoucí odborné praxe, učitelka odborných předmětů – VT, UK, KVS, ZŽP

Ivana Janíková, mistrová OV, VAZ

Ing. Tomáš Javůrek, ředitel školy, učitel odborných předmětů – SOM

Ing. Miroslav Jícha, učitel odborných předmětů – OVO, VČE, UP

PhDr. Hana Kilianová, učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů – ČJ, D, OZ, ON

Petr Kolář, učitel všeobecně vzdělávacích předmětů – AJ, AJK

Mgr. Michal Kostka, učitel odborných předmětů – MV, SZ

Ing. Jan Kowolowski, učitel odborných předmětů – TPR, VINH, ZEL, ZM, UP

Bc. Jarmila Lechnerová, učitelka odborných předmětů – ICT, ADP, ON, PK

Ing. Daniela Maleňáková, enolog, učitelka odborné praxe – ZPH

Ing. Ivana Machovcová, učitelka odborných předmětů – EKP, MAT, KV, ZBO

PhDr. Petra Manišová, učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů – ČJ, OZ, AJ

Mgr. Ludmila Marcinčáková, učitelka odborných předmětů –EKP, EKO, EAP, OBP, PRX

Ing. Kateřina Michálková, vedoucí agrolaboratoře, učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů - CH

Regína Michalová, mistrová OV

Ing. Petr Müller, vedoucí školního hospodářství, učitel odborné praxe – SZ

Ing. Zbyněk Oslzlý, agronom, učitel odborné praxe – UP

Mgr. Miroslava Pekárková, učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů – TV, Z

Mgr. Adam Jan Polášek, zástupce ředitele školy, učitel všeobecně vzdělávacích předmětů – F, MAT, TV

Mgr. Jana Riegerová, učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů – AJ, RV, AJK

Ing. Miroslav Svoboda, učitel odborných předmětů – OR, NPR, CHZ, ON

Ing. Miroslava Tomková, učitelka odborných předmětů – CH, SAD, BIE

Ing. Eva Tučková, učitelka všeobecně vzdělávacích předmětů - MAT

Ing. Pavla Vandlíková, učitelka odborných předmětů – MAT, DEV, UČT, MAM

Ing. Lubomír Varga, učitel odborných předmětů – ZPH, ZRP, VIN, UP

Ing. Stanislav Vilím, PhD., učitel odborných předmětů – OVO, ZEL, UP, BIE

Ing. Marta Vítková, učitelka odborných předmětů – VINH, SOM, CH, UP

Střední vinařská škola Valtice,
příspěvková organizace

Sobotní 116, 691 42 Valtice

  • Identikátor školy 
    REDIZO / IZO: 600 014 177 / 110 251 059
  • Právní forma: příspěvková organizace
  • IČO / DIČ: 606 80 318 / CZ 606 80 318
  • Spojovatelka: 
    519 352 402, 519 352 583, 519 352 594
  • Fax: 519 352 221
  • info@svisv.cz

rozvrh hodin